Imate vprašanje
Pišite nam, če imate vprašanje

Seznam dogodkov

MIHA HALZER ČETRTI V SVETOVNEM POKALU GORSKEGA KOLESARSTVA

Miha Halzer iz Hrastnika ima za seboj že nekaj lepih uspehov v gorskem kolesarstvu. Kronal jih je 18. maja letos, ko je v francoskem La Bresse osvojil 4. mesto v svetovnem pokalu v disciplini Cross Country Eliminator. To je...Preberi več

REGIJSKO SREČANJE DRUŠTEV MLADI GASILEC

V soboto, 19. maja 2012, se je srečalo na OŠNH Rajka v Hrastniku. 21 ekip iz petih osnovnih šol in treh podružničnih šolah iz Zasavja. V kategoriji pionirji je sodelovalo 16 ekip, v kategoriji mladinci pa 5 ekip. Mladi...Preberi več

V HRASTNIKU SO SE DRUŽILE RAZLIČNE GENERACIJE

V Hrastniku so se družile različne generacije V soboto, 12.maja 2012, so organizirali strokovni delavci vrtca, šole in zdravstvenega doma vrsto aktivnosti, ki so trajale celo dopoldne: meritve pritiska za...Preberi več

DENIS ŠKETAKO PONOVNO OSVOJIL NAZIV ŽELEZNI MOŽ - IRONMAN

Denis Šketako iz Hrastnika je osvojil naziv jekleni mož že lani julija, ko se je uvrstil na tekmovanja Ironman v Celovcu. Naj ponovimo zahteve tega športa treh disciplin: plavanje (3800 metrov), kolo (180 kilometrov) in nazadnje...Preberi več

NA DOLU IN V RADEČAH ŽE TRINAJSTI MINI TURNIR V ROKOMETU

„Vsakoletni mini turnir na Dolu pomeni v slovenskem prostoru praznik rokometa,“ je dejal Marko Planinc, predsednik organizacijskega odbora. V soboto, 26. maja 2012, je potekal v organizaciji RK Dol TKI Hrastnik mini turnir v...Preberi več